YAŞAM SİHİRBAZI
Dr. Turhan Güldaş

1960 yılında dünyaya gelen Dr. Turhan Güldaş’ın yolculuğu; doğduğu topraklarda, Mardin’de başladı. İlk ve orta öğrenimini Mardin’de bitiren Güldaş, üniversite hayatında ilk olarak Erzurum Atatürk Üniversitesi Arap-Fars Dilleri ve Edebiyatları Bölümü’nü kazandı. Bu fakültede bir senelik eğitimin ardından Ankara İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mali Bilimler ve Muhasebe Yüksekokulu’na girdi. Burada da bir sene okuyan Güldaş, daha sonra hayalini gerçekleştirerek Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandı ve 1983 yılında mezun oldu.

Küçük yaşlardan itibaren kendini geliştirmeye ve zihnini daha iyi kullanmaya yönelik yöntemler geliştirmeye çalışırken 1976 yılında ilk kez Ankara’da kendi gibi düşünen insanların yazdığı kişisel gelişim ile ilgili kitaplarla tanıştı. Öğrenme ve kendini daha fazla geliştirebilmenin tutkunu olarak dünya kültürlerinin peşine düştü. Böylece hem eğitim hem de kişisel gelişim için rotasını dünyaya çevirdi. 11 yıl boyunca Fransa’nın Paris şehrinde yaşadı, hem çalıştı hem de kron köprü ile implant eğitimleri aldı. Sorbonne’da Fransız dili eğitimi gördü. Ama kişisel gelişim her zaman hayatının merkezindeydi.

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/10/drturhanguldas-575x905_1.png

Fransiz Ekolünden
‘Coue Metodu’nu Kendine Göre Gelıştırdı

Dünya, 80’li yıllarda kişisel gelişimin yeni yeni önemini kavrarken Dr. Turhan Güldaş da, Yaratıcı İmgeleme (Visualization Creative), meditasyon ve düşünce gücü konularına ilgi duydu. Fransa’da yaşadığı sürece kendini geliştirmek adına, insan beyninden daha iyi nasıl verim alınabileceği üzerine yoğunlaştı.

Pek çok konuda eğitimler aldı, dünya çapındaki uzmanlarla çalışma fırsatı buldu, kitaplar okudu, uyguladı ve incelemelerde bulundu. O dönemlerde kişisel gelişim ve psikoterapi metodunu ilk kez ortaya atan ve ototelkin alanında Fransa’da bir ekol başlatan Emile Coue’nun fikirlerinden çok etkilendi. Ünlü psikolog ve eczacı olan Coue’nun dünyada “Coue metodu” olarak bilinen bu öğretisini geliştirdi ve kendi metodunu oluşturdu. Bu metod sayesinde hem kendi hayatında hem de başkalarının hayatında ‘yaşam sihirleri’ yarattı.

Ardından Rusya ve Ukrayna’da da benzer eğitimler alarak farklı deneyimler yaşadı. Hayatının yaklaşık 40 yılını, “beynin daha verimli çalışması”, meditasyon uygulamaları, pozitif düşünce ile yaratıcı imgeleme (Visualization Creative) üzerine araştırmalar yaparak geçirdi.

Dünyayı gezerken insan ilişkilerini inceleme fırsatı yakaladı, öğrendiklerini sentezledi ve hem kendi hayatında hem de başka hayatlarda uygulanabilirliğini gördü.

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/8.jpg

KLASS

TÜKETIM ÇILGINLIGI
EVLiLiKLERi DE
HIZLI TÜKETTiR

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/milliyet-pazar-buyuk.jpg

Milliyet

Yaz aşklarından bir ömür mutluluğa varmak mümkün mü?

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/52.jpg

Health&Fitness

İdealinizdeki vücuda kavuşmak için Önce zihinsel yapınız değiştirin

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/TAKIP.jpg

TAKİP


Mutlu olmanın formülü

AMACI
Bilgisini Paylaşmak Ve Kamuoyunu Bilgilendirmek

Herkes her şeyi biliyor; işin sırrı yapmakta. Bilip yapmayanlar başarısız olanlar, fark yaratanlar ise yapanlardır

Kişisel gelişimi sonsuz bir okyanus olarak tanımlayan Dr. Turhan Güldaş’ın amacı hiçbir zaman ticari olmadı; öğrendiklerini, uygulanıp başarılı sonuç alınmış olan yöntemleri kamuoyuna anlatmak ve paylaşmak oldu. İstanbul’da implant ve estetik diş hekimliği üzerine çalışmalarını sürdüren Güldaş; ayrıca sağlık, turizm ve hizmet sektörlerinde dünyanın farklı köşelerinde (Fransa, Rusya, Belarus vb.) ortaklıkları ve işletmeleri bulunmaktadır. Çoğunlukla yurtdışında yaşamakta ve Rusça, Fransızca, İngilizce, Arapça ve Türkçe bilmektedir.

1985 yılında bilgisayar programcılığıyla tanışan Dr. Turhan Güldaş, hastalar için bilgi takip ve tedavi programlarını içeren Türkiye’deki ilk hasta takip programını geliştirdi. Bugüne kadar pek çok TV programına konuk olan Dr. Turhan Güldaş, son olarak Show TV’de her cumartesi yayınlanan, Ebru Akel’in sunduğu “Kendine İyi Bak” programına düzenli konuk olmakta ve kişisel gelişimin farklı konularında görüşlerini paylaşmaktadır.

İnsanın her yaşta kendini geliştirebileceğini düşünen Dr. Turhan Güldaş, “Herkes her şeyi biliyor; işin sırrı yapmakta. Bilip yapmayanlar başarısız olanlar, fark yaratanlar ise yapanlardır” diyor.

Dr. Turhan Güldaş
Kişisel Gelişim Kitapları

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/bugundahamukemmelbiziyaratiyoruz-3d-tr_min-160x160.webp
Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz
Kişisel Gelişim Kitapları

Çevre, aile veya yetiştiğiniz ortam sizin kaderiniz değil. Siz isterseniz bilinçaltınıza yeni bir programlama yapabilirsiniz. Bunu da “Bugün Daha Mükemmel Bizi Yaratıyoruz” mantrasıyla başarabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş, bu kitabında size bir fikir sunmuyor. Bu bir teori değil. Buradaki mantra iki yıldır dünya çapına yayılmış, yüz binlerce kişinin yazarak uyguladığı ve mucizeler elde ettiği bir mantra. Dolayısıyla siz elinizde denenmiş ve başarıya ulaşmış bir yöntem tutuyorsunuz. Deneyin, nasıl uygulandığını öğrenin, örnekleriyle büyülenin ve şaşırtıcı sonuçlarını siz de hayatınızda görün.

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/banafarketmez-tr_min-160x160.webp
Bana Fark Etmez / Zincirleri Kıran Hayat Felsefesi
Kişisel Gelişim Kitapları

Hayatın zorluklarına karşı her şartta “Benim için hiç dert değil” diyebilmek ister miydiniz? Hele ki “Bana fark etmez” diyerek bir hayat felsefesi yaratabilmeyi kim istemez ki…

Kişisel Gelişim Uzmanı Turhan Güldaş yeni kitabında; kendinden emin, rahat ve bildiğinin farkında olan gelişmiş kişilik yapısının ruh halinden bahsediyor. Bu sayede aşılabilecek engelleri, kırılacak zincirleri, değişecek yanlış davranışları ve bireylerin yakalayabileceği mutluluk seviyesini gösteriyor.

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/supercocukyetistirmeninsirlari-tr_min-160x160.jpeg
Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları
Kişisel Gelişim Kitapları

Anne baba adayları ve ebeveynler için çocuk yetiştirmenin yol haritasını sunan bu kitap, bir bireyin kişisel gelişimini yaratmasına ışık tutuyor. “Süper Çocuk Yetiştirmenin Sırları”, evliliğin ilk temellerinden çocuk planlamasına, doğumdan 0-5 yaş dönemine ve sonra da gençlik sürecine kadar her yaş grubuna özel yöntemlerin sırlarını paylaşıyor ve bu büyüleyici serüvene tanıklık ediyor.

https://drturhanguldas.com/wp-content/uploads/2023/09/yasamsihirbazi-tr-3d-2_min-160x160.webp
Yaşam Sihirbazı
Kişisel Gelişim Kitapları

Hem de herkesin anlayıp uygulayabileceği, etkilerini hızlıca alabileceği yöntemlerle. Daha mutlu, daha başarılı, daha pozitif olacak, hayata yeniden başlamak için sabırsızlanacaksınız…

Beyninizi mükemmel kullanmak için etkili formüller elinizin altında. Hem de uygulanmış, etkileri alınmış, başarıya ulaşmış yöntemleriyle… Yaşam Sihirbazı kitabı, herkesin hayatında uygulayabileceği yöntemleri ve yaşama mucizevi etkiler bırakacak sihirleri anlatıyor.  Yaşam Sihirbazı, gücünüzü açığa çıkartacak “Kendini Kullanma Kılavuzu”nu sizin için sunuyor.

Gençlik Hayalleri
Gerçek Oldu

Çocukken zihnini geliştirmek için çabaladığı dönemlerde, kariyeri ve özel yaşamı ile ilgili kendine hedefler koydu. Belirlediği hedeflerin büyük bir çoğunluğuna bugün erişmiş olmaktan mutluluk duyuyor. Ve tüm bilgi ve metodlarını kamuoyuyla paylaşmaktan zevk alıyor. Hem kendi hayatı hem de çevresindeki hayatlar üzerinde mucizevi etkiler yaratan Dr. Turhan Güldaş, bu özellikleriyle bugün Rusya ve Kazakistan’da Volshebnik (Yaşam Sihirbazı) olarak adlandırılmaktadır. Güldaş; meditasyon, beyin ve düşünce gücü ile farkındalık yaşayan bireylerin geleceğini şekillendirebileceğine inanmakta, yaşamın sihrine kavuşabileceklerini düşünmektedir.

Halen hayatında uyguladıklarını ve dünya çapındaki pek çok kültürden esinlenmelerini insanlara aktarmak için yolculuğuna devam etmekte; TV programları, youtube kanalı ve medya aracılığıyla insanların hayatına dokunmayı sürdürmektedir.

Bilinçaltı Programlarını Değiştirmek

Bu bağlantılardan Dr. Turhan Gülaş hakkında daha fazlasını keşfedin ve bizimle iletişime geçin. Düzenli güncellemeler için hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Copyright 2023 Dr. Turhan Güldaş